Fotosoutěž o letní pobyt u Máchova jezera

Volejte sláva a tři dny (nebo rovnou dva měsíce?) se radujte, léto je konečně tady! 🙂 Nastává čas, který pro většinu z nás znamená období odpočinku, zábavy i poctivé letní pohody, tak si jej koukejte patřičně užít!

Ať už vás to těší, či nikoli, horké teploty k létu zkrátka patří. Naštěstí jsme ale tvorové vynalézaví a pro zvládání velkých veder tak máme spoustu ověřených fíglů. Někteří vyrážejí k vodě, jiní nedají dopustit na chladivou náruč klimatizace anebo se ládují zmrzlinou a ledovým čajem. Možností je – díkybohu – spousta.

koupání

Co takhle projevit dávku solidarity a pochlubit se vlastním způsobem, jak se s letními pařáky vypořádat? Nejenže poskytnete cennou inspiraci, ale zároveň si i zasoutěžíte o parádní pobyt u Máchova jezera!

Pravidla jsou jednoduchá: navštivte facebookový profil Slevotéky a do komentáře pod soutěžní příspěvek vložte fotku, na níž se vy nebo vaši blízcí vypořádáváte s horkým letním počasím. Pak už jen stačí pokračovat ve svém letním veselí a doufat, že se právě vy stanete šťastným výhercem. Na vkládání fotek máte čas do neděle 8. července 2018, 23:59. Vítěze losujeme v pondělí.

Tak nažhavte foťáky, tohle bude stát za to!

Máchovo jezero

Pokud tě článek zaujal, sdílej.