Spa Aphrodite 4

Hledáte božské termály na Slovensku? Navštivte Spa Aphrodite!

Je to pár dnů, co se rok přehoupl do podzimu a to pro nás znamená jediné – právě nám začíná termální sezóna! Míst, kam vyrazit je spousta, ale my toužíme po něčem nevšedním a tak na internetu vybíráme Spa Aphrodite v Rajeckých Teplicích.

Personál Spa Aphrodite obstál na výbornou

Po zhruba dvou hodinové cestě z Ostravy jsme konečně dojeli na místo a přivítání od obsluhy na parkovišti naznačovalo, že jsme si vybrali správně a že nás opravdu čeká jedinečný zážitek. Osobně máme rádi, když je personál velmi pozorný a hned na úvod se zeptá, zda jsme tady poprvé, a pokud ano, tak nám rád vše vysvětlí a ukáže. A přesně to nás čekalo i ve Spa Aphrodite.

Když zážitek, tak rovnou božský

Už v samotných sprchách na vás dýchne kus Antiky a co teprve, když jimi projdete do vnitřní části spa. Antické sloupy a sochy všude kolem vás vám dodají opravdu božský pocit. Vybíráme si první termální bazén s teplotou 37 – 38°C a užíváme si ho téměř sami pro sebe. Je totiž pátek dopoledne a společnost nám dělá jen pár hotelových hostů.

Jen co se trochu ohřejeme, vyrážíme vstříc průzkumu venkovní části, která je podstatně větší. Sedací kruhový bazén s altánkem, plavecký bazén, turecká lázeň, bazén s vodopádem… Kam dřív? Já volím sedací koupel pod altánkem a Richard? Zkuste hádat… Kdo tipoval tureckou koupel, měl pravdu. Richard totiž zásadně volí vždy ten nejteplejší.

Spa Aphrodite 2

Ratanové lóže pro opravdu jedinečný odpočinek

Když už vás koupání unaví, není nic lepšího, než se na chvilku natáhnout v měkké ratanové lóži se sklenkou dobrého vína a nebo rovnou navštívit místní restauraci.

Spa Aphrodite 3

Tip pro vás

Pokud toužíte po nezapomenutelném okamžiku, doporučujeme navštívit Spa Aphrodite ve večerních hodinách. Noční obloha plná hvězd a večerní nasvícení spa tomu všemu dodá punc noblesy a jedinečnosti. A pro takové okamžiky přeci stojí za to žít 🙂

Spa Aphrodite 1

Mapa

Pokud tě článek zaujal, sdílej.