Dovolená v Maďarsku ještě výhodněji! Letní cashback akce – 10 % z ceny zpět

Kdo jednou Maďarsko navštíví, ten už na něj nedá dopustit. Jeho osobitému kouzlu se zkrátka nedá odolat – však posuďte sami. Nejenže je tato země doslova prošpikovaná léčivými termálními prameny, takže na lázně tu narazíte v podstatě na každém rohu, ale navíc si tu pochutnáte na výtečné maďarské kuchyni, napijete se místního vyhlášeného vína a taky uvidíte spoustu nádherných přírodních zákoutí i historických měst. Třešničkou na tomto dortu v barvách maďarské trikolóry už je jen fakt, že to sem máte opravdu blízko! Tak proč se plahočit až do Chorvatska, když to stačí zapíchnout v polovině cesty a užít si neméně báječnou dovolenou? Maďarsko prostě stojí za to.

Maďarsko

Tak už jsme vás dostatečně nalákali? Bezva! A co kdybychom vám řekli, že právě teď máte jedinečnou možnost na své dovolené ušetřit ještě víc? Připravili jsme pro vás speciální akci, díky níž získáte u vybraných pobytů 10 % z ceny voucheru zpět! Vše potřebné o naší limitované Cashback akci se dozvíte TADY.

Pozor! Akci jsme pro velký zájem prodloužili až do 14. září. Vyberte si také svůj pobyt v Maďarsku.

 

Poznejte s námi nejoblíbenější destinace v Maďarsku

Barokní Győr a městečko Bük – lázeňská koupačka za humny

Jestli se vám nechce trávit dlouhý čas na cestách, pak jsou pro vás města Győr a Bük jasnou volbou. Z Brna do Győru to máte dvě a čtvrt hodiny jízdy, do Büku pak o půlhodinku dál. Ať zamíříte tam či tam, rozhodně do svých plánů zařaďte návštěvu historického centra Győru, je to totiž velká paráda. Kvalitní ubytování najdete třeba v hotelu Konferencia, který leží pouhých deset minut chůze od lázní. Lázně Rába Quelle nabízejí relaxaci v termálních bazénech naplněných léčivou vodou i zábavu v zážitkových bazénech, na 68 m dlouhém tobogánu nebo ve vodním baru.

Lázně Rába Quelle

Lázně Sárvár – vskutku královský zážitek

Sárvár patří mezi nejznámější lázeňská města v Maďarsku, a rozhodně ne náhodou. Právě zdejší lázně se totiž v roce 2004 staly jako jediné lázně v Maďarsku členem elitní společnosti Royal Spas of Europe, a to už stojí za obdiv. Tamní bazény zabírají plochu až 5 000 m2 a nechybí ani atrakce pro děti nebo saunový svět. Když se navíc ubytujete v oblíbeném 4* hotelu Park Inn, budete to mít do lázní doslova jen pár kroků.

Lázně Sárvár

Jezera Hévíz a Balaton – celebrity mezi maďarskými jezery

Ačkoli rozlohou si tato dvě jezera konkurovat opravdu nemohou, v oblíbenosti mezi turisty už to bude větší oříšek. Maďarské moře, jak se Balatonu často také přezdívá, je ideální destinací snad pro každého. Můžete se tu vykoupat, vyrazit na kolo, toulat se přírodou, projet se na loďce, dát si piknik na břehu anebo navštívit některé z mnoha termálů, které pobřeží Balatonu lemují.

Zaručeně nejslavnějšími lázněmi jsou ty v Hévízu, a to z prostého důvodu. Tady totiž nenajdete bazény obložené nablýskanými dlaždičkami a desítky vodních atrakcí – tady vás čeká plavání mezi rozkvetlými lekníny a širé nebe nad hlavou. Prostě romantika jak vyšitá! Jedná se o největší termální jezero v Evropě a jeho léčivá voda zdárně bojuje se spoustou zdravotních neduhů. Za nepříznivého počasí je možné navštívit krytou část s lehátky.

Jezero Hévíz

Pokud tě článek zaujal, sdílej.