Pomáháme a děláme radost ostatním

Posláním Slevotéky je dělat radost – a jsme rádi, že to nemusí být vždy jen levná dovolená, čím dokážeme vykouzlit úsměv na tváři. Stejně jako radost z cestování je pro nás totiž důležitá i radost ze života samotného, a rozhodli jsme se proto přispívat ke štěstí i těm, kterým jej nebylo dáno do vínku mnoho. A protože největší radost je ta sdílená, vytvořili jsme novou stránku Slevotéka pomáhá, na které vás budeme informovat o všech našich dobročinných projektech.

Na podzim minulého roku jsme například pomohli malé Elišce Spurné, které byla ve třech letech života diagnostikována svalová atrofie. Tato závažná nemoc odkázala Elišku plně na pomoc nejbližších; dýchá pomocí plicní ventilace a stravu přijímá sondou zavedenou do břicha. I přes tuto nepřízeň osudu se ovšem Eliška těší spoustě krásných zážitků – s rodiči a starším bráškou totiž pravidelně vyrážejí na výlety po okolí a užívají si společné chvíle s rodinou.

DSC_3342

Aby však mohla Eliška takové výlety podnikat, musí mít u sebe vždy patřičné vybavení, jehož základem je speciální kočárek. Jsme proto rádi, že jsme mohli částkou 5 000 Kč přispět právě na zádržný systém kočárku, který této prima rodince zase o trošku usnadňuje jejich společné výlety. Tak ať slouží!

Víte o někom, kdo by potřeboval pomoc? Napište nám na pomahame@slevoteka.cz a pomozte nám plnit naše poslání. Protože na lidském štěstí záleží!

Pokud tě článek zaujal, sdílej.