Blíží se den dětí – zasoutěžte si o rodinný o pobyt na Šumavě

Upřímný dětský smích, oči rozzářené štěstím – snad každý rodič může potvrdit, že není krásnějších zážitků, než těch strávených v kruhu nejužší rodiny se svými ratolestmi…

Zkuste se na chvilku zasnít a představte si, že máte celý jeden den volno. Šéfa osvítil závan dobráctví a dal vám den volna, hory špinavého prádla se samy vypraly a vyžehlily, děti mají prázdniny a výjimečně vůbec nezlobí. Každý zkušený rodič jistě ví, že takových dnů je jako šafránu. Je proto více než vhodné si je patřičně užít! 🙂 Představy, jak by takový „dokonalý den“ měl vypadat, už se ovšem různí.

Co takhle spojit příjemné s ještě příjemnějším a zkusit si zasoutěžit o bezva výhru? Napište pod příspěvek na našem facebookovém profilu svoji představu o tom, jak by měl probíhat ideální den strávený s rodinou. A třeba se právě vy stanete tou šťastnou rodinkou, která vyhraje rodinný pobyt na Šumavě! Na své odpovědi máte čas do neděle 3. června 2018, 23:59; výherce losujeme v následujícím dni. Více informací k soutěži a výhře najdete zde.

19832

Pokud tě článek zaujal, sdílej.